O firmie

Początki firmy Glocar sięgają wczesnych lat 80 tych, została założona przez Jana Głowińskiego, który prowadzi firmę do dnia dzisiejszego. Od pierwszych dni działalności firma bardzo blisko związana była z motoryzacją. Powstały przy ul. Luboszyckiej serwis ogumienia rozwijano i wprowadzono pierwszy w Opolu szybki serwis wymiany oleju. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom klienta
i chcąc w związku z tym poszerzyć wachlarz oferowanych usług motoryzacyjnych w 2002 roku wybudowano największy i najbardziej nowoczesny szybki serwis samochodowy w mieście.

Obiekt wyposażony jest w 8 stanowisk roboczych w tym 4 stanowiska przeznaczone do profesjonalnej obsługi opon samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Wraz z oddaniem budynku i zakupem specjalistycznych urządzeń, stopniowo rozpoczęto rozszerzać zakres działalności.

  • Tworzymy jakość i zaufanie od lat 80-tych
  • Pierwszy w opolu szybki serwis wymiany oleju
  • 8 stanowisk roboczych
  • 4 stanowiska do obsługi samochodów osobowych,
  • dostawczych i ciężarowych
  • Wysoka jakość potwierdzona opiniami zadowolonych klientów

Od 2007 roku firma znajduje się w ogólnoeuropejsckiej sieci PREMIO. Dzięki nowocześnie wyposażonym stanowiskom serwisowym oraz wyjątkowemu przeszkoleniu personelu firma Glocar Auto Serwis, od samego początku stała się profesjonalnym doradcą w kompleksowej tematyce opon, felg oraz pozostałych elementów jezdnych i serwisu mechanicznego. Nadrzędnym celem Premio Opony Serwis jest 100 procentowe zadowolenie klienta. Dowodemna wysoki poziom usług świadczonych przez Glocar Auto Serwis jest pokaźna grupa stałych klientów, oraz sukcesywnie zwiększająca się liczba nowych, ktorym usługi firmy Glocar zostały polecone przez zadowolonych znajomych. Nowoczesny serwis z przestronnym salonem obsługi klienta oraz wieloletnie doświadczenie wysoko wykwalifikowanych pracowników budzi zaufanie, a klienci bez obaw powierzają nam swoje samochody do kompleksowej obsłógi nie tracąc czasu na wykonywanie usług w kilku różnych serwisach.

Nasz serwis oferuje profesjonalną obsługę opon samochodów osobowych, dostawczych, maszyn budowlancych oraz ciężarowych. Oferujemy również wymianę oleju silnikowego największych producentów olejów na świecie: Castrol, Mobil, ELF, oraz płynów eksploatacyjnych.

Firma jest przede wszystkim autoryzowanym serwisem ogumienia firmy Goodyear. Prowadzimy sprzedaż opon marki: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica. Posiadamy opony marek chińskich w doskonałych cenach. Zapraszamy

0%

Zadowolonych
Klientów

0

Wymienionych
opon rocznie

0

Serwisowanych
samochodów
rocznie

0

Serwisowanych
samochodów
dziennie